nagrodzeni 2015/16

Data ostatniej modyfikacji:
2016-08-3

W roku szkolnym 2015/16 w Lidze Kalkulatorowo-Komputerowej brało udział 12 osób. Zacięta walka toczyła się od początku do końca, mimo że wyniki trzech ostatnich miesięcy podaliśmy z opóźnieniem, za które przepraszamy. Gratulujemy wszystkim niezwykłej cierpliwości.

Laureatami Ligi Zadaniowej "Z kalkulatorem i komputerem" zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 27 możliwych):

I miejsce (26 pkt)
Marzena Wąsiewicz - informatyk, a obecnie gospodyni domowa z Kajetan

II miejsce (23,5 pkt)
Andrzej Piasecki - administrator IT z Oleśnicy

Między zawodnikami z pierwszych dwóch miejsc nastąpiła zamiana w stosunku do ubiegłego roku. Gratulujemy szarmancji!

III miejsce (23 pkt)
Wojciech Tomiczek - inżynier z Lipowej

IV miejsce (22,75 pkt)
Piotr Wróbel - inżynier sprzedaży z Brwinowa

V miejsce (22 pkt)
Krystyna Lisiowska - redaktor z Warszawy

Nagrody wyślemy pocztą.

 

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę podczas Ligi "Z kalkulatorem i komputerem". Uczniów zapraszamy od października do kolejnych edycji lig szkolnych, dla szkół: Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz z Matematyki finansowej i Analizy danych, a dorosłych do udziału w pozostałych ligach otwartych: Geometrycznej, Łamigłówkowej, Lingwistycznej, z Historii Matematyki, lidze Tropicieli Wrocławskich Skarbów, a także do nieustającego Maratonu zadaniowego. Informujemy, że w przyszłym roku szkolnym uruchomimy nową otwartą dla wszystkich ligę zadaniowa z gier strategicznych.

 

Powrót na górę strony