rok szkolny 2016/17

Data ostatniej modyfikacji:
2016-08-7

W roku szkolnym 2016/17 zapraszamy do jubileuszowej DZIESIĄTEJ edycji Ligi Zadaniowej dla Szkół Podstawowych. Można do niej przystąpić w dowolnym momencie i robić dowolnie długie przerwy. Poniżej (zaczynając od października) znajdziecie zadania z poszczególnych miesięcy z rozwiązaniami i podsumowaniem wyników rywalizacji.

Terminy

Chciałbym uzyskać informację jaki jest przewidywany czas ogłoszenia wyników tej edycji. Sądzę, że nie tylko mnie to interesuje, stąd piszę publicznie. Niestety stwierdzam, że Liga zadaniowa, która miała rozwijać nasze dzieci, uczyć abstrakcyjnego myślenia oraz pokazać, jak ważne jest pilnowanie terminów, nauczyła je także, że nie wszyscy dorośli szanują ich pracę. Mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za jubileuszowa edycję wyciągną wnioski na przyszłość. Brak informacji o planowanych terminach pojawiania się rozwiązań, brak informacji o terminie ogłoszenia wyników jednoznacznie świadczy o lekceważeniu uczestników i ich zaangażowania. Tym bardziej to smutne, że dotyczy dzieci. Mimo wszystko pozdrawiam i czekam na informacje.

Podsumowanie ligi

Z przykrością stwierdzam, ze takiego zakończenia ligi z pewnością nikt się nie spodziewał. Szkoda, ze organizatorzy, nie mają odwagi odpowiedzieć , co z dalej z wynikami, przeprosić za zaistniałą sytuację. Miejcie odwagę powiedzieć, ze sytuacja Was przerosła.

Powrót na górę strony