nagrodzeni 2013/14

Data ostatniej modyfikacji:
2015-04-2

W roku szkolnym 2013/14 w pierwszej edycji Ligi Zadaniowej z Geometrii Elementarnej wzięły udział 22 osoby. Mamy nadzieję, że zadania Wam się podobały i w przyszłym roku uczestników będzie jeszcze więcej. Poziom czołówki Ligowiczów był bardzo wysoki i wyrównany. Gratulujemy wytrwałości i systematycznej pracy przez cały rok szkolny.

Laureatami Ligi Zadaniowej z Geometrii Elementarnej w roku szkolnym 2013/14 zostali (w nawiasach podajemy zdobyte liczby punktów na 270 możliwych):

I miejsce (260 pkt)
Krzysztof Sobków - nauczyciel matematyki w II LO w Opolu

II miejsce (256 pkt)
Jacek Bagiński - nauczyciel matematyki w I LO w Krakowie

III miejsce (248 pkt)
Arkadiusz Wróbel - student z Brwinowa

IV miejsce (194 pkt) ex aequo
Daria Bumażnik - uczennica II LO w Jeleniej Górze
Tadeusz Porzucek - emeryt z Gostynia

 

 

Nagrody wysyłamy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę
podczas Ligi Zadaniowej i zapraszamy do kolejnej edycji od października. Gimnazjalistów zapraszamy też do udziału w lidze Gimnazjalnej, licealistów - w Ponadgimnazjalnej oraz obie kategorie - w lidze z Matematyki Finansowej. A wszystkich zainteresowanych niezależnie od wieku zapraszamy do udziału w ligach otwartych: Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Lingwistycznej i w Maratonie Zadaniowym.
Informujemy także, że w przyszłym roku szkolnym otwieramy nową ligę zadaniową z Analizy danych, do udziału w której zapraszamy gimnazjalistów, licealistów i osoby dorosłe.

 

Powrót na górę strony