nagrodzeni 2010/11

Data ostatniej modyfikacji:
2011-08-1

W roku szkolnym 2010/11 w Lidze Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych brało udział 59 osób, co daje ponad 100% wzrost w stosunku do poprzedniego roku. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym jej uczestników będzie jeszcze więcej. Wielu uczniów towarzyszyło Lidze wiernie od trzech lat i z roku na rok osiągali lepsze wyniki.

Laureatami Ligi Zadaniowej Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2010/11 zostali:

I miejsce (27 pkt)
Michał Tomański - II LO Opole

II miejsce (24,5 pkt)
Marek Mika - II LO Opole

III miejsce (24 pkt)
Arkadiusz Wróbel - XIV LO Warszawa

IV miejsce ex aequo (23,5 pkt)
Adam Balawender - ZSO Strzegom
Bartosz Pawliczak - LO Góra

V miejsce (23 pkt)
Piotr Bartoszek - III LO Kalisz

 

Gratulujemy! Nagrody wysyłamy pocztą.

Dziękujemy wszystkim tegorocznym uczestnikom za wspólną zabawę
podczas Ligi Zadaniowej. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do kolejnej edycji od października, a także do udziału w licealnej lidze Finansowej. Natomiast zawodników, którzy ukończyli w tym roku szkołę, zapraszamy po wakacjach do udziału w otwartych ligach: Łamigłówkowej, Kalkulatorowej, Lingwistycznej i w Maratonie.

 

Nagrody

Jestem naprawdę zadowolony z otrzymanych nagród;) Myślałem, że będzie dyplom + jakaś jedna książka, góra dwie... A tu aż 9 dość ciekawych książeczek (z pewnością się przydadzą, bo choć może nie aż tak często czytam, to jednak u nas możliwości nabycia tego typu książek są bardzo ograniczone) i jeszcze długopis, gra logiczna, płyta z grą na PC... Było warto;] Na przyszły rok namówię prawdopodobnie kilka osób ze szkoły, żeby zwiększyć frekwencję.
Pozdrawiam.

Powrót na górę strony